Zalety mebli kuchennych na wymiar

Opublikowane przez admin w dniu

zalety mebli kuchennych projektowanie mebli gamma meble versalka studio stolarz gdańsk trójmiasto pomorskie

Dlaczego wybrać kuchnię na wymiar? Zalety mebli kuchennych na zamówienie.

Kuchnia to serce domu. To w niej powstają posiłki, które dodadzą sił wszystkim domownikom, zawsze unoszą się w niej cudowne zapachy. Przy gotowaniu można porozmawiać, napić się wina i przemyśleć sobie wiele spraw. Podczas imprez to właśnie kuchnia jest najbardziej zatłoczonym miejscem, bo jest w niej coś, co przyciąga wszystkich. Podczas wykańczania domu nastręcza jednak ona najwięcej problemów, bo wnętrze kuchni musi być niezwykle funkcjonalne, bezpieczne i ładne. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że w skład kuchni wchodzi mnóstwo dodatków – takich jak np. liczne sprzęty AGD.

Możemy pójść na łatwiznę i wybrać meble oferowane przez meblarskie sklepy sieciowe, ale takie gotowce nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Klienci bardziej wymagający nie zawiodą się na meblach robionych na wymiar, które mają wiele zalet.

Dlaczego meble na wymiar są najlepszym rozwiązaniem?

 

  • Nieporównywalna jakość.

Jakość mebli na zamówienie jest zdecydowanie lepsza od mebli sieciowych. Staranne wykonanie i dbałość o szczegóły gwarantuje solidność i jakość na lata. Materiały, z których wykonane są takie meble są lepszej jakości.

  • Możliwość zabudowy każdego pomieszczenia.

Dzięki meblom na wymiar możemy zabudować każde, nawet najbardziej nietypowe pomieszczenie. Nie każdy ma w domu wymiarową, symetryczną kuchnię, do której łatwo jest dopasować każdy rodzaj gotowych rozwiązań meblowych. Jeśli Twoja kuchnia jest niestandardowa, mała, ciasna, posiada wiele wnęk lub poddaszowe skosy – zabudowa na wymiar pozwoli optymalnie wykorzystać przestrzeń, która przy gotowych rozwiązaniach będzie często zmarnowana.

  • Rozmiar szafek ustalisz sam.

Tylko w meblach na zamówienie będziesz samodzielnie mógł ustalić szerokość i wielkość każdej szafki. Sam wybierzesz cały środek szafki przez co najlepiej dopasujesz każdą z nich do swoich indywidualnych potrzeb.

  • Szafki aż po sufit.

Tylko w tej opcji będziesz mieć możliwość stworzenia zabudowy kuchennej aż po sam sufit. Szczególnie przydatne jest to wtedy, gdy nie dysponujemy zbyt dużym metrażem kuchni, a chcemy w niej wiele pomieścić. Pozwoli to wykreować sporo dodatkowej przestrzeni.

  • Idealne rozmieszczenie punktów świetlnych.
  • Możliwość zabudowy wszystkich sprzętów AGD.

Możemy dzięki takim meblom ukryć wszystkie sprzęty AGD (nawet pralkę), nie psując przy tym efektu wizualnego.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram
WhatsApp