Zabudowa garderoby

Przechowywanie odzieży, bielizny, tekstyliów wymaga sporej przestrzeni. Często klasyczne szafy nie wystarczą, zwłaszcza gdy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni dla butów czy akcesoriów sportowych. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zabudowa garderoby.

To rozwiązanie, które nadal kojarzy się głównie z zagranicznymi filmami. Jednak od kilku lat garderoby cieszą się rosnącą popularnością w Polsce. Wbrew powszechnie panującemu stereotypowi, do aranżacji tego typu pomieszczenia wcale nie muszą Państwo dysponować obszernym apartamentem czy przestronnym domem. Wykonujemy zarówno zabudowę garderoby wydzielonej z sypialni czy przedpokoju, jak również oddzielnego pokoju. Dzięki indywidualnemu projektowi mebli stworzymy miejsce, które będzie perfekcyjnie dopasowane do potrzeb wszystkich domowników.

Meble łazienkowe na zamówienie

Szafy meble na wymiar garderoby stolarz meblowy gamma gdańsk gdynia sopot trójmiasto pruszcz gdański kościerzyna kowale

Zabudowa wnęk w naszym wykonaniu

Do każdego zlecenia staramy się podchodzić z pełną otwartością. Oznacza to, że rezygnujemy z utartych schematów czy kompromisów na rzecz indywidualnych projektów mebli. Przy zabudowie wnęk wykorzystujemy szafy oraz inne elementy i rozwiązania obecne w naszej ofercie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie zabudowy wnęk. Jeżeli do tej pory nie wykorzystali Państwo całego potencjału swojego mieszkania, z naszą pomocą będzie to możliwe. Projektujemy i wykonujemy garderoby na terenie całego Trójmiasta.

Meble na wymiar stolarz meblowy stolarstwo Usługi stolarskie Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto Pruszcz Straszyn Kościerzyna Stolarz

© 2022-23 Wszelkie prawa zastrzeżone - Gamma Meble Mariusz Karpiński

Instagram
WhatsApp