Szafy do zabudowy

W procesie wyposażania pomieszczeń w domu czy miejscu pracy warto uwzględnić funkcjonalne meble do przechowywania. Szafy do zabudowy doskonale sprawdzają się w roli schowków, w których zmieszczą Państwo ubrania, w tym także cieplejsze okrycia wierzchnie, odzież i akcesoria sportowe, bieliznę, a niekiedy nawet buty czy tekstylia, takie jak pościel, ręczniki, koce. Szafy tego typu cieszą się ogromną sympatią Polaków — obecnie trudno byłoby znaleźć w naszym kraju dom, w którym nie króluje obszerna szafa.

Nowoczesne szafy w zabudowie doskonale wyglądają w każdym pomieszczeniu — w przedpokoju, salonie, gabinecie, a nawet salonie czy kuchni, gdzie pełnią rolę spiżarni. W naszej ofercie znajdą też Państwo inne meble kuchenne na wymiar. Zachęcamy do zapoznania się z produktami gotowymi lub dostępnymi na zamówienie.

Szafy meble na wymiar garderoby stolarz meblowy gamma gdańsk gdynia sopot trójmiasto pruszcz gdański kościerzyna kowale

Szafy wnękowe w naszej ofercie

Szafy wnękowe to doskonały pomysł na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Bez względu na metraż i rozstaw mieszkania możemy wygospodarować miejsce, w którym stanie obszerna lub kompaktowa szafa wnękowa. Na powodzenie tego projektu wpływ ma przede wszystkim rozplanowanie przestrzeni wewnątrz mebla z uwzględnieniem wieszaków, półek, szuflad i innych schowków. W tej roli najlepiej sprawdzą się funkcjonalne szafy.

Zapraszamy Państwo do zapoznania się z pełną ofertą szaf dostępnych w ofercie firmy Gamma z Trójmiasta.

Zabudowy garderoby

Szafy meble na wymiar garderoby stolarz meblowy gamma gdańsk gdynia sopot trójmiasto pruszcz gdański kościerzyna kowale

© 2022-23 Wszelkie prawa zastrzeżone - Gamma Meble Mariusz Karpiński

Instagram
WhatsApp