Szafy meble na wymiar garderoby stolarz meblowy gamma gdańsk gdynia sopot trójmiasto pruszcz gdański kościerzyna kowale

Producent Mebli i Szaf

Przedsiębiorstwo Gamma z siedzibą w Gdańsku to producent mebli na wymiar ekskluzywnych i funkcjonalnych. Wykonujemy meble do zabudowy, szafy na indywidualne zamówienie, a także wyposażenie kuchni i łazienek, w tym szafki łazienkowe na wymiar. Uzupełnieniem oferty są garderoby.

Jak wygląda współpraca z salonem Gamma?

Produkujemy meble na zamówienie — najczęściej szafy i szafki łazienkowe na wymiar oraz zabudowy kuchenne i zabudowy wnęk. Współpraca z naszym salonem meblowym wygląda następująco:

Stolarstwo meblowe Meble na wymiar stolarz meblowy stolarstwo Usługi stolarskie Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto Pruszcz Straszyn Kościerzyna Stolarz

Producent mebli kuchennych, łazienkowych i innych z Trójmiasta

Tym, co wyróżnia producenta mebli kuchennych na tle innych salonów meblowych, jest wysoka jakość oferowanych produktów i krótkie terminy realizacji zamówień. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny oraz z bardzo dużą pasją, co pozwala nam uzyskać niepowtarzalne efekty.

Doświadczenie branżowe oraz wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawiają, że producent mebli kuchennych Gamma cieszy się bardzo dobrą opinią na terenie Trójmiasta. Każdy indywidualny projekt mebli kuchennych czy łazienkowych zostaje przez nas perfekcyjnie opracowany, a następnie zrealizowany.

Zachęcamy do współpracy! Obecnie oferujemy bogaty wybór projektów gotowych, jednak wykonujemy również meble i zabudowy kuchenne według indywidualnych pomysłów naszych klientów.

Zapraszamy także do wizyty w naszym studiu mebli kuchennych, które mieści się w Gdańsku – Kowalach przy ulicy Glazurowej 7.

© 2022-23 Wszelkie prawa zastrzeżone- Gamma Meble Mariusz Karpiński

Instagram
WhatsApp