Zabudowa wnękowa jako propozycja dla małych metraży

Opublikowane przez admin w dniu

Zyskaj więcej przestrzeni dzięki zabudowie wnękowej!

To coś więcej niż szafa na wymiar. To efektywny, a jednocześnie efektowny sposób maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Ergonomiczna zabudowa wnękowa jest w małym mieszkaniu na wagę złota. Przedstawiamy możliwości, jakie daje tworzenie mebli na zamówienie oraz sposoby zagospodarowania dodatkowej przestrzeni.

Profesjonalnie zabudowana wnęka

Wnęka, która pozornie nie ma żadnego zastosowania, skosy, przestrzeń w pobliżu rur lub niezagospodarowane miejsce o nietypowych wymiarach spędzają sen z powiek lokatorom małych mieszkań. Taki widok jest trudny do zniesienia także dla estetów, którzy cenią porządek i harmonię we wnętrzu. Osobom, które zmagają się z niedostatkiem miejsca do przechowywania, z pomocą przychodzi producent mebli na wymiar. Pracownicy firmy dokonują pomiarów na miejscu, a po rozmowie z zamawiającym – przygotowują graficzny projekt zabudowy. Indywidualne podejście do zlecenia pozwala nadać mu wszystkie cechy pożądane przez klienta. Wnęka jest zbudowana w funkcjonalny sposób: wyposażona w szuflady lub półki i fronty zgodne z estetyką mieszkania oraz gustem lokatorów. Profesjonalny montaż gwarantuje bezproblemowe użytkowanie mebla.

Jakie może być przeznaczenie zabudowanych wnęk?

Miejsca do przechowywania nigdy za wiele! Zabudowa wnękowa daje duże możliwości. W zależności od rozmiaru i usytuowania nowa przestrzeń może służyć jako szafa na ubrania albo też mieścić wyłącznie odzież sezonową. Przestrzeń, do której dostęp będzie nieco trudniejszy, np. zabudowa na dużej wysokości, sprawdzi się do przechowywania rzeczy, po które sięgamy okazjonalnie. Mowa np. o walizkach i dekoracjach świątecznych. Niewielkie i niewymiarowe schowki to świetny sposób, aby mieć pod ręką przydatne, ale niezbyt dekoracyjne przedmioty, takie jak żelazko czy deska do prasowania. Suszarka na bieliznę, akcesoria do sprzątania czy środki czystości również można efektownie ukryć, umieszczając je w zabudowanej wnęce. W kuchni taka przestrzeń pomieści duże garnki, zastawę na specjalną okazję lub rzadziej używany sprzęt elektryczny.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram
WhatsApp